Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Záclony a závěsy

Závěsy a záclony patří k nejstarším typům stínění, zkrášlení oken a významným způsobem ovlivňují vzhled interiéru. Mají za úkol zabránit prostupu slunečních paprsků a vytvořit tak komfortní světelné prostředí. Další úlohu plní jako tepelná a zvuková izolace.

Záclony se vrátily do povědomí a zaujali opět pevné místo mezi dekoracemi našich domácností. Jsou nedílnou součástí mnoha prostor a jdou ruku v ruce s dnešními moderními trendy.

Závěsy zútulňují náš domov a zpříjemňují jeho atmosféru. Výběr vzorů a barevnosti ovlivňuje celkový dojem a prostředí ve kterém žijeme, pracujeme a odpočíváme. Neodmyslitelně působí i na naše emoce. Látky závěsů je možné volit od částečného až po úplné zatemnění.

v naší kolekci naleznete

 

Také v případě závěsů a záclon nabízíme celou řadu ovládání.

Manuální ovládání je možné samotným tahem za látku, tahem pomocí ovládací tyče, nebo pomocí šňůrového mechanismu, který umožňuje například zatažení opony z jednoho místa.

Motorický pohon je pak, stejně jako u ostatních stínicích systémů, ovládán stěnovým ovladačem nebo nejrůznějšími dálkovými ovladači. Samozřejmostí je možnost ovládání prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů nebo napojení na inteligentní systém domu.

Závěsy a záclony vyrábíme na míru. Respektujeme požadavky našich klientů. Poradíme s výběrem závěsného systému, látky, provedeme zaměření a instalaci.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA