Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie zná asi každý, velmi oblíbená forma stínění, která se dá použít prakticky všude. Nejvíce však nacházejí uplatnění v zastínění velkých oken v komerčních prostorách, kancelářích, ale také i moderních domácnostech. Stávají se tak krásnou textilní dekorací, která díky exclusivním látkám nahradí záclony, závěsy a jiné typy zastínění. Otáčením lamel pohodlně regulujeme množství světla a soukromí v interiéru.

Látkové lamely

Na výběr je k dispozici cca. 500 vzorů látek různých hustot a širokou škálou barev. Máme tak možnost vytvořit požadovaný světelný efekt. K dostupnosti jsou i látky s reflexním odrazovým efektem, které odrazí 68% slunečního záření a také s impregnací odpuzující nečistoty.

PVC lamely

Vertikální žaluzie vyrobené z PVC jsou určeny pro náročnější prostory, jako jsou koupelny a kuchyně, ale také do výrobních prostor atd.

Vytváří moderní a praktický efekt a vzhled. PVC lamely jsou odolné, ideální do vlhkého prostředí a snadno se čistí. Dosáhují výborného zatemnění.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA