Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Slunolamy

Slunolamy nabízejí více možností ochrany před sluncem, disponují širokou škálou barev a svým sofistikovaným designem přispívají k úspoře energií.

V moderní architektuře jsou koncepty projektů úzce spjaty s úsporami energií, udržitelností, skleníkovými efekty atd. Tudíž je nevyhnutelný jejich vliv na každý nový projekt nebo přestavbu. Tyto požadavky jsou taktéž spojeny s prvky ochrany před sluncem, jako jsou slunolamy.

Slunolamy dodávají díky svým tvarům a rozměrům každé budově novou estetickou hodnotu. Nabídka zahrnuje mobilní či pevné lamely, které mohou být jak manuální nebo motorizované. Nabízíme širokou škálu možností, umožňující komplexní řešení každého projektu.

Ochrana před sluncem

Všechny naše rošty fungují jako bariéra proti působení slunečního záření a nabízejí perfektní řízení světla a proudění vzduchu.

Úspora energie a udržitelnost

Naše slunolamy umožňují přeorientování přirozeného světla, čímž omezují použití umělého osvětlení, spolupracují s kontrolou tepelných zisků a snižují spotřebu energie. Tato úspora energie přispívá ke koncepci udržitelnosti a základním aspektům současné architektury.

Více barev a povrchových úprav

Slunolamy získávají na fasádách velký význam, dodávají budovám velkou estetickou hodnotu a umožňují architektům a designérům obohatit a rozvinout své projekty různými tvary, barvami a povrchovými úpravami.

Akustická ochrana

Mřížové - roštové instalace výrazně snižují okolní hluk, zejména v městském prostředí, což zvyšuje pocit pohody obyvatel těchto budov.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA