Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Římské rolety

Římské rolety považujeme za dokonalou náhradu záclon nebo závěsů. Materiály ze kterých se vyrábí jsou záclonového a závěsového typu. Klasická látková roleta se navíjí a roluje, ale římská roleta se skládá a řasí nahoru. Interiér dostává eleganci a styl. Římské rolety jsou vhodnou dekorací pro každý interiér díky jejich konstrukčnímu řešení.

Oblíbenost římských rolet je hlavně kvůli jednoduchému čištění a většinu látek je možné prát na 30°C. Ovládají se buď řetízkem nebo motorickým pohonem v kombinaci s dálkovým ovládáním.

Typy látek:

dle požadavku zákazníka na stupeň zastínění je možné vybírat z obrovské škály materiálů, kde vytvoříme transparentní nebo neprůhlednou roletu pro úplné zatemnění.

Kotvení římských rolet:

Rolety se instalují nad okno kde je předpoklad dostatečného prostoru na jejich řasení. Složení látky zabere cca 22-30cm místa nad otvorem. Látka je na konstrukci připevněna suchým zipem. Roletu lze kotvit na strop i na stěnu a to pomocí upevňovacích konzol.

Údržba římských rolet:

Udržovat římské rolety je oproti jiným systémům stínění velmi snadné. Látka přichycená k profilu suchým zipem se dá jednoduše sejmout a vyprat.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA