Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Plisé

Chcete výjimečné, univerzální a dekorativní stínění Vašich oken a interiéru? Bydlete stylově s důrazem na kvalitu a s perfektní ochranou proti slunci. V interiéru zavládne pohoda, útulná a příjemná atmosféra.

Plisé je charakteristické čistými liniemi skládané látky a dává tak vyniknout prostoru.

Minimalistický styl látkové žaluzie, který díky velikosti záhybů nabízí možnost instalace do minimálních prostor, do zasklívacích lišt oken, na křídlo okna těsně ke sklu i mimo křídlo okna na rám. Jedná se o lehký systém se snadnou manipulací a využitím.

Nabízíme velký výběr tkanin, který nám dovoluje kombinovat a vytvářet dokonalý vzhled interiéru. Obsáhlá kolekce napomáhá vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Regulaci světla umožňuje ovládání šňůrou, řetízkem, klikou, nejčastěji vybraným typem je ovládání madlem obousměrně. Komfortním řešením je ovládání elektrickým pohonem.

Vhodným výběrem barev a materiálů nabídne pocit klidu, uvolnění a rodinného tepla. Plisé si poradí s jakýmkoliv tvarem okna. Zastíní různé atypické tvary – úhelníky, šikmá okna, kruhové, půlkruhové tvary, lichoběžníky a dokonce i stropní a střešní systémy.

Plisé Duál

Díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky má plisé duál dvakrát lepší účinek oproti standardnímu plisé a má lepší izolační schopnost i filtraci světla. Zvyšuje eleganci interiéru a navozuje příjemné klima.

Využití Plisé Duál je ideální ve všech interiérech, v kancelářích a hlavně ve všech obytných prostorách. Přibližně 150 vzorů, materiálů a barevných odstínů látek usnadní výběr i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

Plisé Duál se liší od jiných typů plisé hlavně komůrkovým provedením, kde šňůry a ostatní komponenty probíhají vnitřní částí /komůrkami/ a ne skrze látku a také dalšími třemi zásadními prvky:

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA