Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Panelové posuvné stěny

Posuvná panelová stěna, někdy také nazývaná jako japonská stěna. Rozdíl je použitých materiálů. Na japonské stěny se používají materiály japonského stylu, imitace rýžového papíru, různé ozdobné lišty atd.

Posuvné panelové stěny zcela splňují náročnost moderních prostor, jsou využívány ve velkých prosklených prostorách, kde se přímo jnabízí jako stínící a designový prvek. Mnohdy se tak stávají výraznou dominantou interiéru.

Nejčastěji slouží jako stínící prvek oken a velkých ploch, francouzských oken atd. Dále se využívají na oddělení různých prostor jako jsou kuchyňské kouty, šatníky i např. spací prostory.

Systém posuvných stěn se skládá z hliníkového profilu a samotného stínícího či dekorativního materiálu. Panely se dají kombinovat ve všech velikostech. Vyrábí se na míru dle požadavků zákazníka a to v šířce až 140cm a výšce 350cm. Jednotlivé panely jsou uchyceny na jezdec pomocí suchého zipu. V dolní části jsou panely ukončeny tunýlky se závažím, ale je možné ukončení vybrat z různých hliníkových profilů i dřevěných lišt. V naší nabídce naleznete nekonečné množství barevných kombinací látek, vzorů a moderních materiálů, které zaručí vaši exklusivitu výběru. 

Proč panelová, japonská posuvná stěna?

Panelové stěny lze instalovat na strop i na zeď. Pojezdy pro panely se vyrábí od 1 do 5 drážek z přírodního nebo bílého lakovaného hliníku. Šířka posuvné stěny je neomezená.

Údržba panelových stěn je jednoduchá a snadná. Stěny lze ovládat buď ručně nebo také elktrickým motorem. Pro motorické ovládání posuvných stěn používáme 12 V nebo 24 V motory, které lze jednoduše zapojit do zásuvky. Mají vlastní uzavřený ovládací systém, který neumožňuje integraci ostatních stínících prvků v interiéru pod jeden ovladač.

Doplňky

Magnety

Kovové nebo dřevěné magnety , jemný detail třídy usnadňující a pohodlnější ovládání posuvného panelu.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA