Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Markýzy

Markýzy patří mezi zastiňovací techniky velkých ploch. Jsou pevnou součástí stavebního objektu a dotváří jeho celkový vzhled. Tyto dodáváme v 18 typech konstrukcí, 260 různých barevných odstínech a v minimálních šířkách od 180 do 1200 cm při vysunutí od 150 do 500 cm. Markýzy lze ovládat ručně, klikou, motorem nebo motorem s dálkovým ovládáním v kombinaci s větrným a slunečním čidlem.

Markýzy se umisťují zejména na terasách, balkónech a výlohách obchodů. Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, obsahují UV stabilizátor, jsou impregnované proti vodě a plísním, s celkovou antistatickou úpravou.

Pevné markýzy

Pevné markýzy se používají hlavně pro zastínění vchodových částí objektů, kde jde o kombinaci protisluneční clony s vysoce účinnou prostorovou reklamou a zkrášlením budovy. Je na ně možné zhotovit jakoukoliv reklamu či nápis.

Výsuvné markýzy

Konstrukce výsuvných markýz je velmi silná a odolná. Většinou se jedná o zastínění velkých teras, balkónů nebo restauračních zahrádek, které mají více markýz a nechtějí je mít roztažené po celou dobu. V těchto případech je praktickým a komfortním doplňkem automatické čidlo, které umí markýzu ovládat zcela samo a vysunuje ji v závislosti na počasí.

Sklopné markýzy

Sklopné markýzy jsou výborným řešením pro zastínění úzkých oken, balkónů, lodžií, výkladních skříní nebo zimních zahrad. Jsou ekonomicky přívětivé a mají spolehlivou konstrukci. Tato je však omezena délkou výsuvu. Nabízíme je v široké škále barevného provedení, abychom dokázali dostát všem Vašim představám a nárokům.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA