Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Kolejnice a garnýže

Kolejnice a závěsové systémy a profily z hliníků i z dřeva kopírují trendy dnešní doby. Tvoří elegantní, decentní a jednoduchý systém. Dodávají design bydlení a působí příjemně v interiéru. Hliníkové profily lze dodat jako bílé i přírodní eloxované, ale také ve vše barvách RAL k spokojenosti i toho nejnáročnějšího zákazníka. Montáž profilů je možná na stěnu nebo do stropu a také je lze zabudovat do podhledů stropů.

Vyřešíme i náročné prostory použitím profilů vhodných do ohybů, arkýřů, šikmých prostor, střešních šikmin a dokonce i zaoblených míst. Jednoduše je vždy přizpůsobíme tvaru okna. Profily se hodí pro lehké až středně těžké, ale i velmi těžké závěsy.

Záclony a závěsy

Záclony se vrátily do povědomí a zaujali opět pevné místo mezi dekoracemi našich domácností. Jsou nedílnou součástí i jiných prostor a absolutně se přizpůsobily dnešním moderním trendům. Nabízíme nepřeberné množství materiálů, designů a barevného provedení látek. Metrážové záclony i závěsy Vám ušijeme na přání.

Závěsy nabízí výběr látek pro částečné zatemnění, ale i pro úplné zatemnění  prostoru. Zútulní Váš domov a zpříjemní jeho atmosféru. Výběr vzorů a barevnosti ovlivňuje celkový dojem a prostředí ve kterém žijeme, pracujeme a odpočíváme. Neodmyslitelně působí i na naše emoce.

 

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA