Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hliníkové pergoly s látkovou střechou

 

Tyto pergoly jsou určeny k zakrytí terasových povrchů, na kterých není žádná stávající konstrukce. Dosahují maximální šířky 7m a maximálního výsuvu 7m. U těchto typů je možné spojení dvou nebo více struktur a dosáhnout tak požadované celkové šířky.

 

Pergoly, mají několik kolejnic rovnoběžných s vodítky, které zajišťují větší stabilitu. Profily 80x40mm, 80x80mm a 125x125mm poskytují vysokou odolnost vůči zatížení větrem a také zajišťují patřičný estetický vzhled odpovídající současným trendům. Více možností solární ochrany přispívá k vaší úspoře energie pomocí sofistikovaných designů, širokého výběru barev a technických tkanin. Relaxace bez starostí se slunečními paprsky a čerstvým vzduchem na terase či balkonu zvyšuje pocit pohody.

Pergoly s vysokou funkční a estetickou hodnotou, které se díky svým nepřekonatelným vlastnostem často stávají nezbytnými po celý rok.

 

Pergola jsou vhodné pro ulice, terasy a stávající konstrukce, protože jejich fixace je provedena pomocí konzol, které lze instalovat jak na vertikální tak i na horizontální systémy. Disponují velmi jednoduchou a rychlou instalaci a jsou ovládány kabelem s kladkou nebo motorem.

 

Tato varianta, podobná předchozím modelům, má některé výztuhy rovnoběžné s vodítky, které nabízejí větší stabilitu a umožňují instalaci markýz dolů, což nám poskytuje větší soukromí. Snadná instalace, nemá žádné omezení velikosti, protože následné struktury lze rozšířit.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA