Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

FULVIA

Pergola FULVIA je speciálně navržený systém, který slouží k ochraně a zastínění velkých ploch před sluncem a deštěm po celý rok. 

Natažené plátno pergoly FULVIA je jednou z novinek mezi pergolami. Díky svému přímému modulárnímu a dynamickému designu se dokonale přizpůsobí všem typům zahrad a teras.

FULVIA umožňuje větší využití prostor a pohodlí, díky dokonalé integraci roztažného a nepromokavého plátna, které je ovládáno dálkovým ovládáním.

 

Ochrana před sluncem, deštěm a větrem

FULVIA poskytuje ochranu před slunečním zářením, deštěm a větrem díky materiálům z nejkvalitnějších tkanin.

Těsnící systém, umístěný mezi profily a plátnem, zabraňuje proníkání vody do vnitřních prostor a je doplněn integrovaným systémem odvádějící vodu uvnitř sloupu.

Konstrukce a struktura je navržena tak, aby FULVII nepřekvapily žádné povětrnostní anomálie. V případě větru je konstrukce pergoly FULVIA odolná až do 168 km/h, přičemž roztažená látka odolává stupni 3. U přívalových dešťů odvede až 108 litrů/m2/hod.

 

Všestrannost a flexibilita

Všestrannost produktu FULVIA potvrzuje i flexibilita a jednoduchost montáže, která umožňuje kombinaci až 3 modulů schopných pokrýt prostor až 13m × 6,5m.

Aby se zabránilo pronikání vody do vnitřních prostor, systém integruje těsnící spáry mezi profily a plátno. Takto vytváří neomylný hydroizolační systém, který odvádí vodu přes sloupy.

 

Integrované LED osvětlení

Další funkcí, která přináší mimořádnou exkluzivitu tohoto produktu, je integrace LED osvětlení, které dává FULVII bezkonkurenční estetiku a vytváří tím příjemné prostředí.

Toto osvětlení lze instalovat na mobilní příčky, okapové i pevné příčky, přičemž se vytváří dva scénáře osvětlení: jeden se zavřenou a druhý s roztaženou střechou.

Mám zájem o tyto výrobky

Venkovní rolety
Slunolamy
Okenice
Sekční vrata
Venkovní žaluzie
Markýzy
Screen rolety
Rolovací garážová vrata
Sítě proti hmyzu
Horizontální žaluzie
Plisé
Římské rolety
Látkové rolety
Panelové posuvné stěny
Vertikální žaluzie
Záclony a závěsy
Kolejnice a garnýže
Dřevěné žaluzie
Hliníkové pergoly
Bioklimatické pergoly
Brány a plotyBližší specifikace
Kontaktní údaje


General Partner Giménez Ganga - Saxun:

AUSTRIA, CZECH REPUBLIC, SLOVAKIA